Hår

Alle oppgitte priser er fra-priser.

Klipp

Våre klippepriser inkluderer vask, styling og rådgivning tilpasset ditt hår.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Klipp 1 1390,- 1390,- 1290,- 700,-
Klipp 21190,-1190,-1090,-600,-
Barneklipp opptil 12 år1090,-1090,-990,-625,-
Lugg350,-350,-350,-190,-
Krans/maskin690,-690,-590,-385,-
Skjegg/barbering690,-690,-590,-330,-

Farge

Våre fargedesignere er helt oppdatert på alle dagens fargetrender, og kan gi deg det fargedesignet du måtte ønske. Ring oss eller kom gjerne innom for en konsultasjon.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Klassisk farge kort 1550,- 1550,- 1550,- 1300,-
Klassisk farge page1750,-1750,-1750,-1450,-
Klassisk farge langt2190,-2190,-2190,-1550,-
Foliestriper halvt hode2420,-2420,-2320,-1790,-
Foliestriper helt hode2900,-2900,-2800,-1990,-
Designfarge kort1760,-1760,-1660,-1490,-
Designfarge page2100,-2100,-1990,-1690,-
Designfarge langt2640,-2640,-2530,-1890,-
Refill inntil 8 uker1430,-1430,-1430,-1100,-
Minicolor kort1100,-1100,-1100,-1100,-
Minicolor langt1490,-1490,-1490,-1490,-
Avfarging1850,-1850,-1850,-990,-

Kur

Vi har kurer i alle klasser. Spør oss og vi tilpasser den perfekte pleien til ditt hår. Mens kuren virker får du en avslappende hodebunnsmassasje.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Kur kort 435,- 435,- 435,- 435,-
Kur langt495,-495,-495,-495,-
Hodebunnsmassasje550,-550,-550,-550,-
Før-/etterbehandling310,-310,-310,-310,-
Botanical repair fargekur650,-650,-650,-650,-
Spakur750,-750,-750,-750,-
Hårmaske435,-435,-435,-435,-

Føn/styling

Vi tilbyr hårstyling, alt fra en rask føn til et mer avansert festoppsett.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Vask og føn kort 750,- 750,- 690,- 490,-
Vask og føn langt990,-990,-890,-590,-
Quick styling590,-590,-550,-350,-
Oppsetting quick825,-825,-775,-550,-
Oppsetting klassisk1650,-1650,-1550,-990,-

Makeup

Vi tilbyr farging av vipper og bryn samt forming og makeup som passer deg.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Vipper og bryn m/form 690,- 690,- 690,- 600,-
Vipper495,-495,-495,-450,-
Bryn m/form385,-385,-385,-350,-
Bryn330,-330,-330,-300,-
Touch up550,-550,-550,-500,-
Festmakeup1375,-1375,-1375,-1250,-

Extention

Vi tilbyr hair extension og bruker tape extension. Kontakt oss for et uforpliktende pristilbud.


Andre behandlinger

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Strukturomforming kort 1850,- 1850,- 1750,- 1590,-
Strukturomforming langt2200,-2200,-2100,-1690,-

Brud/brudgom

Vi tilbyr forskjellige pakker utifra hvilket ønske du har til din store dag. Ta kontakt med din frisør, og vi vil finne en pakke som passer dine ønsker og ditt budsjett.

Brudgommen må selvfølgelig ikke glemmes, og vi tilbyr klipp og styling tilpasset brudgommen.