Hår

Alle oppgitte priser er fra-priser.

Klipp

Våre klippepriser inkluderer vask, styling og rådgivning tilpasset ditt hår.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Klipp 1 1290,- 1290,- 1090,- 625,-
Klipp 21090,-1090,-890,-590,-
Barneklipp opptil 12 år1090,-990,-990,-625,-
Lugg350,-350,-320,-200,-
Krans/maskin500,-500,-400,-350,-
Skjegg/barbering650,-550,-450,-350,-

Farge

Våre fargedesignere er helt oppdatert på alle dagens fargetrender, og kan gi deg det fargedesignet du måtte ønske. Ring oss eller kom gjerne innom for en konsultasjon.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Klassisk farge kort 1550,- 1450,- 1350,- 990,-
Klassisk farge page1600,-1600,-1500,-1090,-
Klassisk farge langt1990,-1950,-1750,-1290,-
Foliestriper halvt hode2290,-2200,-1990,-1390,-
Foliestriper helt hode2800,-2700,-2300,-1590,-
Designfarge kort2190,-1600,-1500,-1290,-
Designfarge page2300,-1900,-1700,-1490,-
Designfarge langt2500,-2400,-2200,-1690,-
Refill inntil 8 uker1400,-1300,-1250,-950,-
Minicolor kort700,-700,-700,-600,-
Minicolor langt1150,-1150,-1050,-850,-
Avfarging1650,-1650,-1400,-1250,-

Kur

Vi har kurer i alle klasser. Spør oss og vi tilpasser den perfekte pleien til ditt hår. Mens kuren virker får du en avslappende hodebunnsmassasje.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Kur/hårspa kort 395/695,- 395/695,- 395/695,- 395/695,-
Kur/hårspa langt495/890,-495/890,-495/890,-495/890,-
Hodebunnsmassasje *495,-495,-495,-350,-
Før-/etterbehandling290,-290,-290,-290,-

Føn/styling

Vi tilbyr hårstyling, alt fra en rask føn til et mer avansert festoppsett.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Vask og føn kort 690,- 690,- 590,- 390,-
Vask og føn langt890,-890,-790,-490,-
Quick styling450,-450,-395,-295,-
Oppsetting quick750,-750,-600,-395,-
Oppsetting klassisk1500,-1500,-1300,-800,-

Makeup

Vi tilbyr farging av vipper og bryn samt forming og makeup som passer deg.

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Farging av vipper 450,- 450,- 450,- 450,-
Farging av bryn m/form350,-350,-350,-290,-
Farging av vipper og bryn m/form650,-650,-650,-550,-
Touch up495,-495,-495,-350,-
Festmakeup1250,-1250,-1150,-850,-
Threading 1600,-600,-600,--,-
Voksing av bryn450,-450,-450,-300,-

Extention

Vi tilbyr hair extension og bruker tape extension fra Hairtalk. Kontakt oss for et uforpliktende pristilbud.


Andre behandlinger

Stylist Senior frisør Frisør Nye talenter
Strukturomforming kort 1790,- 1690,- 1490,- 1290,-
Strukturomforming langt1990,-1990,-1850,-1350,-

Brud/brudgom

Vi tilbyr forskjellige pakker utifra hvilket ønske du har til din store dag. Ta kontakt med din frisør, og vi vil finne en pakke som passer dine ønsker og ditt budsjett.

Brudgommen må selvfølgelig ikke glemmes, og vi tilbyr klipp og styling tilpasset brudgommen.